KANDELA T38

Kandela® T38 je vhodný dizajnový ale aj praktický prvok, ktorý spĺňa súčasné požiadavky na moderné pracovisko. Priehľadná bezrámová stena z inovatívneho voštinového plastu vytvára svetlé a príjemné prostredie a výrazne zlepšuje akustiku v kancelárii alebo inom otvorenom priestore. Ako prvok tlmenia zvuku znižuje šírenie zvuku medzi pracovnými plochami a minimalizuje rušivé zvuky zo susedných stolov.

Systém Kandela® T38 vedie od podlahy až po strop, preto je diskrétnym prvkom, ktorý však vizuálne nezaťažuje a nezmenšuje priestor, zachováva otvorenú architektúru miestnosti bez toho, aby vyzeral ako klasická priečka a popritom .

Vďaka svojej jednoduchej montáži a demontáži pomocou U-profilov, je možné s nimi flexibilne prispôsobovať kancelárske priestory tak, aby spĺňali meniace sa požiadavky na pracovisku.

Kandela® T38 je odolná voči svetlu, vode a nárazom a spĺňa protipožiarnu triedu B1 podľa DIN 4102. S redukciou zvuku 24 dB (PETG) až 28 dB (PMMA), je ideálna pre vytvorenie pracovných a oddychových zón a tlmenie rušivého hluku.

Kandela® T40 nevyžaduje hliníkový rám a namiesto toho je priskrutkovaná k podlahe a stropu pomocou 4 kovových konektorov. Tento systém sa používa vtedy, keď je potrebné steny montovať individuálne.

Okrem toho existuje variant (Kandela® SA42) vhodný na inštaláciu k nábytkuy, za účelom ušetrenia miesta. Veľmi ľahké panely Kandela® SA42 sa jednoducho montujú na skrinky alebo bočnice a na strop sú upevnené hliníkovými rámami. Výsledkom je akusticky optimalizované zónovanie pracovísk

VLASTNOSTI

Ľahká a stabilná konštrukcia

Priesvitný

Bezrámový

Hrúbka dosky: 38 mm

B1 ťažko horľavý podľa DIN 4102

Základná hmotnosť: cca 5 kg / m²

Hodnota zvukovej izolácie: 24 až 28 dB

Materiál z čiastočne recyklovaného plastu

Kombinuje funkciu tlmenia rušivého zvuku a vytvára diskrétny presvetlený priestor

APLIKÁCIE

Otvorené kancelárie, veľké priestory vyžadujúce optické a akustické členenie

Priemyselné stavby

Umelecké sály / výstavy

Galérie